Projekty - 2019

 1. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania poddasza i przebudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Gdańsku Osowie przy ul. Owczarnia

 2. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego na podstawie projektu typowego w Złej Wsi, gm. Trąbki Wielkie.

 3. Inwentaryzacja budowlana kondygnacji piwnicy i poddasza w budynku mieszkalnym dwurodzinnym w Gdańsku przy ul. Podleśnej

 4. Projekt budowlany koncepcyjny przebudowy lokalu mieszkalnego w celu wyodrębnienia dwóch odrębnych lokali mieszkalnych w budynku mieszkalnym wielorodzinnym w Sopocie przy ul. Reymonta.

 5. Inwentaryzacja powykonawcza budynku mieszkalnego, jednorodzinnego w Gdańsku przy ul. Szklana Huta.

 6. Projekt budowlany budowy dwóch hal namiotowych do celów magazynowych materiałów instalacyjnych firmy BIMs PLUS w Gdańsku przy ul. Przywidzkiej.

 7. Projekt budowlany przebudowy lokalu usługowego na specjalistyczną poradnię psychologiczno - pedagogiczną w budynku usługowym przy ul. Czarnieckiego w Gdańsku.

 8. Projekt budowlany technologiczny modernizacji lokalu gastronomicznego - dania z voka w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Łąkowej w Gdańsku.

 9. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania lokalu handlowego na gastronomiczny - bar kawowy w budynku mieszkalno-usługowym przy Al. Grunwaldzkiej w Gdańsku.

 10. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na restaurację w budynku hotelowo-usługowym przy ul. Słowackiego w Gdańsku.

 11. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na lodziarnię w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Flisykowskiego w Gdańsku.

 12. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania lokalu handlowo-usługowego na gastronomiczny - pizzerię w budynku handlowo-usługowym przy Gen. Augusta Emila Fieldorfa w Gdańsku.

 13. Projekt budowlany technologiczny przebudowy lokalu usługowego na pierogarnię w budynku usługowym przy ul. Mickiewicza w Malborku.

 14. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na lokal gastronomiczny - lodziarnię w budynku usługowo-mieszkalnym przy Al. Jana Pawła II w Redzie.

 15. Projekt budowlany technologiczny zakładu produkcji lodów w budynku handlowo-usługowym przy ul. Starowiejskiej w Rumi.

 16. Projekt budowlany przebudowy lokalu gastronomicznego - lodziarni w budynku handlowo-usługowym przy ul. Starowiejskiej w Rumi.

 17. Projekt budowlany tymczasowego pawilonu gastronomicznego ze sprzedażą lodów i gofrów przy ul. Morskiej w Rewie, gm. Kosakowo.

 18. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu handlowego na klub dziecięcy w budynku handlowo-usługowym przy ul. Nieborowskiej w Gdańsku.

 19. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na restaurację w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Cedrowej w Gdańsku.

 20. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego-pralni na lokal gastronomiczny-lodziarnię w budynku handlowo-usługowym przy ul. Gałczyńskiego w Gdańsku.

 21. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na cukiernię w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Królewskie Wzgórze w Gdańsku.

 22. Projekt budowlany budowy budynku biurowego na podstawie projektu typowego przy ul. Inżynierskiej w Gdyni.

 23. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego i budynku gospodarczego przy ul. Boguckiego w Gdańsku.

 24. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu handlowego na dodatkowy oddział sąsiadującego z lokalem przedszkola w budynku mieszkalno-usługowym w Gdyni Wiczlinie przy ul. St. Filipkowskiego.

 25. Projekt budowlany technologiczny przebudowy lokalu usługowego na cukiernię w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Kasztanowej w Borkowie Łostowickim.

 26. Projekt budowlany technologiczny przebudowy lokalu usługowego na sklep spożywczo-warzywny w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Kasztanowej w Borkowie Łostowickim.

 27. Projekt budowlany odbudowy budynku mieszkalnego, dwurodzinnego w Gdańsku przy ul. Biwakowej.

 28. Projekt budowlany budowy budynku gospodarczego na potrzeby gospodarki leśnej, obr. Lipowo Kurkowskie, gm. Olsztynek.

 29. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na gastronomiczny - pizzerię w budynku handlowo-usługowym przy ul. Kołobrzeskiej w Gdańsku.

 30. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu mieszkalnego na salon masażu w budynku wielorodzinnym przy ul. Czopowej w Gdańsku.

 31. Projekt budowlany przebudowy lokalu handlowo-usługowego w budynku mieszkalno-usługowym przy Al. Grunwaldzkiej w Gdańsku.

 32. Projekt budowlany przebudowy lokalu mieszkalnego dwupoziomowego w celu wydzielenia dwóch odrębnych lokali mieszkalnych w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Wajdeloty w Gdańsku.

 33. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy pomieszczeń biurowych na sale dydaktyczne na III i IV piętrze w budynku biurowym przy Al. Grunwaldzkiej w Gdańsku.

 34. Projekt budowlany zamienny budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego w zabudowie szeregowej przy ul. Cytrowej w Gdańsku.

 35. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego na podstawie projektu typowego w Trąbkach Małych,

 36. Inwentaryzacja budowlana lokalu mieszkalnego w Gdańsku przy ul. Konrada Wallenroda.

 37. Projekt budowlany przebudowy dwóch sąsiadujących ze sobą lokali mieszkalnych nr 1 i 2 w jeden, w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Zakopiańskiej w Gdańsku.

 38. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Szafranowej w Gdańsku.

 39. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na gastronomiczny - restaurację w budynku Centrum Handlowego Forum Gdańsk przy ul. Targ Sienny w Gdańsku,

 40. Projekt budowlany zamienny rozbudowy i przebudowy budynku Ośrodka Zdrowia w Baninie przy ul. Lotniczej.

 41. Projekt budowlany nadbudowy i przebudowy budynku usługowego, w zespole pawilonów usługowych przy ul. Startowej w Gdańsku.

 42. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego na podstawie projektu typowego w Stanisławiu.

 43. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania lokalu handlowego na lokal gastronomiczny - bar w budynku handlowo-usługowym przy ul. Braterstwa Narodów w Kwidzyniu.

 44. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego w Gdańsku przy ul. Tuchomskiej.

 45. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego oraz szczelnego zbiornika na ścieki na podstawie projektu typowego w Przyjaźni, gm. Żukowo.