Projekty - 2010

 1. Projekt budowlany rozbudowy mieszkania o przebudowywaną powierzchnię strychową w budynku mieszkalnym w Bąkowie przy ul. Kasztanowej.

 2. Projekt budowlany przebudowy i zmiany sposobu użytkowania pomieszczeń magazynowych w kondygnacji piwnicznej w hotelu Amber przy ul. Powstańców Warszawskich w Gdańsku.

 3. Projekt budowlany przebudowy budynku usługowego na mieszkalno-usługowy w Orlu przy ul. Szkolnej gm. Wejherowo

 4. Inwentaryzacja powierzchni mieszkań w budynku wielorodzinnym w Gdańsku Oruni przy ul. Podmiejskiej.

 5. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania pomieszczeń piwnicznych na salon kosmetyczny i dobudowa schodów zewnętrznych w budynku wielorodzinnym w Gdańsku przy ul. Podmiejskiej.

 6. Projekt budowlany przebudowy lokalu mieszkalnego w budynku wielorodzinnym w Gdańsku przy ul. Podbielańskiej.

 7. Projekt budowlany zamienny budynku usługowo-mieszkalnego – zakładu fryzjerskiego w Cieplewie gm. Pruszcz Gdański

 8. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania pomieszczeń mieszkalnych na pizzerię w budynku mieszkalno-usługowym na działce przy ul. Długiej w Cieplewie gm. Pruszcz Gdański

 9. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania garażu dobudowanego do budynku mieszkalnego, jednorodzinnego na działce przy ul. Drzymały w Sopocie na usługi ochrony zdrowia (gabinet rehabilitacyjny)

 10. Projekt budowlany powiększenia otworu drzwiowego w ścianie nośnej w mieszkaniu przy ul. Wassowskiego w Gdańsku – Wrzeszczu.

 11. Projekt budowlany termomodernizacji elewacji budynku mieszkalno-usługowego w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej

 12. Projekt budowlany przebudowy lokalu usługowego w budynku mieszkalno-usług. w Gdańsku przy Al. Grunwaldzkiej na oddział banku.