Projekty - 2016

 1. Projekt koncepcyjny przebudowy lokalu usługowego i hali magazynowej na hurtownię materiałów instalacyjnych firmy BIMs PLUS w Gdyni przy ul. Hutniczej.

 2. Projekt koncepcyjny przebudowy części hali przemysłowej na hurtownię materiałów instalacyjnych firmy BIMs PLUS w Olsztynie przy ul. Sprzętowej.

 3. Projekt budowlany przebudowy lokalu gastronomicznego celem podziału na dwa samodzielne lokale użytkowe w budynku biurowo-usługowym przy ul. C. K. Norwida w Gdańsku

 4. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu handlowo-usługowego na cukiernię w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Piwnej w Gdańsku.

 5. Projekt technologiczny modernizacji sklepu spożywczego na sklep piekarniczy w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Do Studzienki w Gdańsku Wrzeszczu

 6. Projekt budowlany budowy domu opieki na działce przy ul. Radarowej w Gdańsku.

 7. Projekt budowlany nadbudowy i rozbudowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Władysławskiego w Gdyni.

 8. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Głuszca w Gdańsku.

 9. Projekt budowlany budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego przy ul. Niebieskiej w Karczemkach gm. Szemud.

 10. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na gabinety medycyny estetycznej w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Stara Stocznia w Gdańsku

 11. Projekt budowlany przebudowy lokalu usługowego na lodziarnio - kawiarnię w budynku usługowym przy ul. Grunwaldzkiej w Pruszczu Gdańskim.

 12. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu handlowo-usługowego na lodziarnię w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Wajdeloty w Gdańsku.

 13. Projekt budowlany przebudowy lokalu usługowego na lodziarnię w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Podwale Staromiejskie w Gdańsku.

 14. Projekt budowlany przebudowy mieszkania i połączenia z pomieszczeniem gospodarczym (piwnicznym) wewnętrzną klatką schodową w budynku mieszkalnym wielorodzinnym przy ul. Mickiewicza w Gdańsku.

 15. Projekt budowlany przebudowy i rozbudowy myjni ręcznej w Centrum Handlowym „MORENA” przy ul. Szuberta w Gdańsku.

 16. Projekt technologiczny modernizacji lokalu gastronomicznego na palarnię kawy, w pawilonie handl. przy ul. Czerwony Dwór w Gdańsku.

 17. Projekt budowlany przebudowy i rozbudowy budynku Szkoły Podstawowej im. M. Zaruskiego w Pucku przy ul. Przebendowskiego.

 18. Projekt budowlany zmiany sposobu użytkowania i przebudowy lokalu usługowego na bar w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Wajdeloty w Gdańsku.

 19. Projekt koncepcyjny dobudowy dźwigu osobowego w budynku apartamentowym przy ul. Hryniewieckiego we Władysławowie.

 20. Projekt budowlany zamienny przebudowy lokalu handlowo-usługowego na sklep z hurtownią, w zespole pawilonów usługowych przy ul. Startowej 30a w Gdańsku.

 21. Projekt budowlany tarasu przydomowego z pomieszczeniem gospodarczym przy ul. Daglezjowej w Pruszczu Gdańskim.